doTerra TERRAZYME komplex tráviacich enzýmov 90 kapsúl

Kód: 29436
Neohodnotené
Značka: doTERRA
ZADARMOZADARMO
Výstřižek
€56
Skladom

Cena pre registrovaných 42 €           

Minimálny odber objednávky po registrácii je 50 €.

Detailné informácie

Podrobný popis

dōTERRA TerraZyme® Komplex tráviacich enzýmov je patentovaná zmes aktívnych potravinárskych enzýmov a podporných spolufaktorov, ktoré sú často deficitné vo varených, spracovaných a konzervačné upravených potravinách.

Výkonná kombinácia tráviacich enzýmov nachádzjúcich sa v dōTERRA TerraZyme podporuje v tele neustálu produkciu enzýmov dôležitých pre zdravé biochemické funkcie, vrátane zdravého trávenia potravín, živín a bunkový metabolizmus živín na energiu. 

DōTERRA TerraZyme zahŕňa celý rad potravinárskych enzýmov, ktoré pomáhajú pri trávení bielkovín, tukov, komplexných sacharidov, cukrov a vlákniny.

V TerraZyme je zmes 10 potravinových enzýmov, ktoré často chýbajú vo varenom, spracovanom a konzervovanom jedle - pomáhajú pri trávení proteínov, tukov, komplexných sacharidov, cukrov, ako aj iných látok v potravinách. Výkonná kombinácia potravinových enzýmov v TerraZyme podporuje účinnejšie trávenie potravy a zníženie dopytu po produkcii vnútorných tráviacich enzýmov mal by sa preto použiť ako cielená podpora pre konkrétne potraviny, ktoré vieme, že nám „zle“ trávia (napr. pri neznášanlivosti proteínov, tukov a  sacharidov, ako je laktóza). DigestZen TerraZyme je bezpečný a účinný a môže sa používať s každým jedlom každý deň. Obsahuje éterické oleje na podporu trávenia – mätu, zázvor a výťažok zo semien z rasce pre gastrointestinálny komfort.

Výhody:

Podporuje zdravé trávenie a metabolizmus pri nedostatku enzýmov v spracovaných potravinách. Podporuje premenu živín na bunkovú energiu. Podporuje gastrointestinálny komfort a zvyšuje toleranciu jedla. Podporuje zdravú výrobu metabolických enzýmov. Obsahuje zmes 10 aktívnych enzýmov a éterické oleje pre dobré trávenie – mätu, zázvor a rascu. Kapsule rastlinného pôvodu. Bezpečné a účinné.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Užijte jednu až tri tobolky spolu s jedlom počas dňa.

  • Ak vaše jedlo obsahuje veľa čerstvých, surových potravín, vezmite jednu kapsulu.
  • Ak je vaše jedlo spracované, varené alebo jete polotovary o  ktorých viete, že Vám spôsobujú špecifické nepríjemné pocity, užite dve až tri tobolky s jedlom.

*Tieto vyjadrenia neboli posudzované Štátnym ústavom kontroly liečív. Tento produkt nie je zamýšľaný na diagnostiku, liečenie alebo prevenciu ochorení.

Balenie: 90 kapsúl

Dodatočné parametre

Kategória: Wellness
Záruka: 2 roky

terrazyme