DoTerra AROMATOUCH masážna zmes 15 ml

Kód: 29920
Neohodnotené
Značka: doTERRA
ZADARMOZADARMO
Snímka
€45,33
Skladom

Cena pre registrovaných 34 €                       

Minimálny odber objednávky po registrácii je 50 €.

Detailné informácie

Podrobný popis

AromaTouch je originálna masážna zmes od spoločnosti doTERRA, ktorá v sebe spája výhody olejov, ktoré sú známe vďaka svojim relaxačným a upokojujúcim vlastnostiam.

V zmesi AromaTouch sa nachádzajú esenciálne oleje z cyprusu, mäty piepornej, majoránu, bazalky, grapefruitu a levandule. Spolu tak vytvárajú dokonalú zmes, ktorá zlepší vlastnosti rôznych masážnych techník. Táto populárna zmes je neoddeliteľnou súčasťou doTERRA AromaTouch techniky, originálnej metódy aplikovania esenciálnych olejov, ktorá z masáže urobí dokonalú skúsenosť prospešnú pre zdravie celého tela.

Oleje v tejto zmesi boli vybrané špecificky pre svoje schopnosti relaxovať, upokojiť a uľaviť od napätia svalov, utíšiť podráždené tkanivo a zvýšiť cirkuláciu. Masážna zmes môže podporiť protizápalový účinok na mäkké tkanivo a prehĺbiť všetky aspekty masáže.

Naneste na krk a ramená, aby ste podporili pocity relaxácie a znížili napätie, alebo ho použite so základovým olejom na masáž. Pôsobí upokojujúco a relaxačne. Pomáha znižovať napätie.

Zloženie: esenciálne oleje z cyprusu, mäty piepornej, listu majoránu a bazalky, grapefruitovej kôry a kvetov levandule

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Záruka: 2 roky

aromatouch