DoTerra IQ Mega 150 ml

Kód: 29508
Neohodnotené
Značka: doTERRA
ZADARMOZADARMO
Výstřižek1
€55,33
Skladom

Cena pre registrovaných 41,50 €                    

Minimálny odber objednávky po registrácii je 50 €.

Detailné informácie

Podrobný popis

V prípravku IQ Mega je z rybacieho oleja odstránemá rybacia chuť a je pridaná chuť čerstvých pomarančov z esenciálneho oleja z divokého pomaranča.

  • Každá dávka obsahuje 1.000 mg omega 3 astných kyselín
  • Podporuje zdravé fungovanie mozgu, kardiovarkulárneho systému, imunity a kĺbov
  • Pripravené tak, aby sa používal spolu s tabletami A2Z chewable.

Obnovenie rovnováhy mastných kyselín omega-3 až omega-6 je dôležitým krokom k udržaniu zdravia vášho tela. To možno dosiahnuť znížením príjmu potravín s vysokým obsahom omega-6 mastných kyselín a zvýšením príjmu potravín, ktoré sú bohaté na omega-3 mastné kyseliny. Ryby sú vynikajúcim zdrojom omega-3 mastných kyselín v potravinách, ale omega-3 sa nachádzajú aj v repkovom oleji a olejoch niektorých orechov a semien. Vzhľadom na rastúcu úzkosť nad hladinami toxínov a ťažkých kovov prítomných v mnohých svetových oceánoch nie je denná spotreba rýb ako zdroja omega-3 mastných kyselín prijateľná pre niektorých spotrebiteľov. Jedným z denných dávok IQ Mega® je 1 300 mg čistých mikrofiltrovaných morských lipidov s 900 mg DHA a 400 mg esenciálnych mastných kyselín EPA omega-3, ktoré prevyšujú požiadavky na toxíny a ťažké kovy.

Návod na použitie

Užívajte 1 lyžičku denne. Skladujte mimo dosahu tepla a svetla. Po otvorení spotrebujte v chladničke a spotrebujte do 100 dní. Výrobok sa môže meniť v chladničke. Uchovávajte fľašu tesne uzavretú, aby sa zachovala čerstvosť.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tehotné alebo ženy, ktoré sú dojčiace a ľudia so známymi zdravotnými problémami, by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Nepoužívajte, ak je bezpečnostné tesnenie poškodené alebo chýba. Neobsahuje výrobky obsahujúce glutén, mlieko, pšenicu, sóju alebo orechy.

Po otvorení držte v chladničke.

Balenie: 150 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Deti
Záruka: 2 roky

iq mega