DoTerra Balíček IQ Mega a a2z žuvacie multivitamíny

Kód: 29505
Neohodnotené
Značka: doTERRA
ZADARMOZADARMO
Výstřižek1
€76
Skladom

Cena pre registrovaných 57 €                      

Minimálny odber objednávky po registrácii je 50 €.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček obsahuje:

  • doTERRA a2z Chewable™ (žuvacie tablety), 60 toboliek
  • IQ Mega® (Omega-3 Fish Oil), 150 ml

dōTERRA a2z žuvacie tabletky majú patentované zloženie a boli vyvinuté pre deti a dospelých, ktorí majú ťažkosti s prehĺtaním kapsúl. Vďaka obsahu zmesi B vitamínov, ako aj vitamínov A, C, E a rastlinných výťažkov, dōTERRA a2z žuvacie tabletky podporujú zdravý bunkový vývoj a dlhovekosť, ak ich užívate denne.

dōTERRA IQ Mega rybací olej, určený deťom, ale i dospelým, má sviežu chuť divého pomaranča, ľahko sa prehĺta a jedna dávka poskytuje 1.300 mg koncentrovaných omega-3 mastných kyselín. IQ Mega obsahuje základné živiny DHA a EPA podporujúce zdravý mozog, kardiovaskulárny a imúnny systém a zdravé kĺby.

IQ Mega a a2z Chewable™ sú špeciálne vyvinuté pre spoločné užívanie.

Výhody:

a2z Chewable – žuvacie tablety bezpečné pre deti vo veku 4 a viac rokov, ako aj pre dospelých, ktorí preferujú žuvacie tablety viac než kapsuly. Úžasná príchuť vodného melónu. Neobsahujú vysokofruktózový kukuričný sirup, umelé farbivá, sladidlá či príchute. Vyvážená zmes základných vitamínov vrátane antioxidačných vitamínov A, C a E, a komplexu B vitamínov pre bunkovú  energiu, obsahujú zmes biodostupných minerálov vrátane vápnika, horčíka, zinku, medi a mangánu.

IQ Mega – omega-3 mastné kyseliny podporujú kardiovaskulárny a imunitný systém, zdravé kĺby, chránia pred oxidáciou, podporujú zdravú funkciu mozgu, pokožky, funkciu očí a nervového systému.

Návod na použitie:

a2z Chewable – žuvacie tablety:

Deti vo veku 4 a viac rokov:

Užiť 2 tablety denne s jedlom.

Dospelí môžu užiť až 3 tablety denne.

IQ Mega – omega-3 mastné kyseliny:

Užiť 1 čajovú lyžičku denne. Uchovávajte na chladnom a tmavom mieste. Po otvorení fľaštičky uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 100 dní. Produkt môže v chlade zmeniť vzhľad (vykryštalizuje). Udržujte fľašu tesne uzavretú na zachovanie čerstvosti.

 

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Tehotné alebo dojčiace ženy a ľudia so zdravotnými ťažkosťami by sa o užívaní mali poradiť s lekárom. Neužívajte, ak je bezpečnostný uzáver poškodený alebo chýba. Neobsahuje glutén, mlieko, pšenicu, sóju, vajcia, ani orechy. V prípade detí mladších než 4 roky sa pred použitím tohto produktu poraďte s lekárom. Neužívajte, ak je bezpečnostný uzáver poškodený alebo chýba. Po otvorení IQ Mega držte fľaštičku v chladničke.

 

Varovanie:

Neúmyselné predávkovanie produktmi obsahujúcimi železo (a2z Chewable) môže byť príčinou smrteľnej otravy u detí mladších než 6 rokov. Tento produkt skladujte mimo dosahu detí. V prípade neúmyselného predávkovania ihneď zavolajte lekára alebo toxikologické centrum.

Dodatočné parametre

Kategória: Deti
Záruka: 2 roky